De Gitse Chiromeisjes trekken tijdens het Chirojaar samen naar de kust. Op het Chirokamp in het Zennedal beleven de Chiromeisjes heel veel plezier.
Foto's Chirojaar en foto's kamp Buizingen 2003 :
1 / Aan de kust van De Panne staat het standbeeld van Pierre Kloeffe die een ode is aan het rijke vissersverleden van De Panne. Twee Chiromeisjes houden hun handen op zijn poep
2 / De Chiro meisjes doen een wandeling aan de kust en een Chiro meisje houdt haar hand voor het gezicht van haar vriendin zodat zij alleen op de foto staat, foei !
3 / Het bezoek aan dit café zullen ze wellicht niet gauw vergeten. De cafébaas komt zelfs tussen hen staan op de foto. Het was eerst efkes wat zoeken waar hij stond
4 / Een heel mooie foto met de chiromeisjes en een koppel met kinderen die graag ook op de foto willen
5 / De Chiro meisjes passeren even om wat te drinken en overleggen nog even samen. Het ziet er niet erg warm uit aan zee. Iedereen is warm ingeduffeld en veel volk loopt er niet rond
6 / Deze meisjes zien het alvast zitten om de trein te nemen om op kamp te gaan, een zotte snoet kan er steeds bij daar een chiro meisje haar berenparaplu bij heeft
Foto's op kamp te Buizingen in Zennedal :
7 / Dit jaar gaat het kamp over de Smurfen en grote smurf leest de kamp reglementen voor aan de Chiromeisjes zodat alles ordelijk verloopt en de meisjes weten wat ze allemaal zullen doen, dat beloofd !
8 / Er staan 2 smurfen huisjes op het plein en 4 baby smurfen met fopspeen komen even langs de zijkanten piepen. Het vijfde smurfinnetje heeft haar fopspeen wellicht verloren. Op de achtergrond keert een andere groep Chiro meisjes terug van een opdracht.
9 / Tussen de smurfen huisjes komen 2 smurfinnen even kijken. Het ene smurfinnetje is blijkbaar wat op haar ongemak, ze zijn dan ook geen mensen gewend hè !
10 / De smurfinnen lijken al meer naar buiten te komen,hier heb je een groepje met grote smurf, spiegel smurf, enkele gewone smurfen klus smurf en harten smurf .
11 / Brilsmurf komt ook eens kijken of alles nog in orde is en Carcamel nergens te bespeuren is met zijn poes asraël
12 / Deze smurfen bereiden zich voor op een optreden voor de andere Chiromeisjes die van langs de zijkant toekijken
13 / Een kleine smurf heeft verdriet en grote smurf wordt er ook bijgehaald, Bril smurf wil ook helpen maar wordt opzij geduwd van smul smurf.
14 / Pakjes smurf heeft een idee maar dat vinden de andere smurfen en grote smurf blijkbaar niet goed.
15 / Deze groep Chiro meisjes is met het prachtige weer een wandeling aan het maken, ze houden even halt om iets te drinken en er is nog tijd voor een mooie foto en dan weer : hup met de beentjes !